JanaRaymi.cz 

Úplňková ceremonie se šamankou

Posvátný úplněk 28.10. na farmě Lovětín

Jedinečná možnost prožít sílu úplňku jinak. Peruánská šamanka Orfita nás provede tradičním rituálem a pozve tě ke společnému propuštění toxických programů a negativních myšlenek ze svého těla, mysli i duše. Ceremonie se pak stane jednou velkou oslavou krásného čistého lidského života.

Zahájení v 16h a průběh rituálu ve velkém sále, poté přesun ven k ohni. Předpokládaný závěr a ukončení kolem 20:00 h. S sebou jakékoli hudební nástroje či chřestidla. Pohodlný oděv nejlépe ve žluté, zlaté nebo krémové barvě. Občerstvení zajištěno.

.Na co se těšit:

  •            léčivý očistný rituál v kruhu

  •            ceremonie propouštění

  •            ceremonie oslavy života

  •           vegetariánské občerstvení

  •           neomezené nápoje

  •           překlad do ČJ

CENA 1.444,- Kč CEREMONIE BEZ UBYTOVÁNÍ 

CEREMONIE S UBYTOVÁNÍM - zajisti si na recepci pokoj pro dva, nebo se ubytuj v přilehlém penzionu, určitě ti na recepci poradí. Tel. recepce: 606 888 460 

Přijeď dříve, užij si farmy Lovětín a využij vše co nabízí.  Po společné úplňkové ceremonii můžeš strávit nádhernou neděli na netypickém silovém a čistém místě. Ubytování v unikátních a luxusních prostorách farmy LOVĚTÍN se čtyřmi energetickými pyramidami, kamenným kruhem, ohništěm u rybníka či v případě zimy v teepee. Jsou zde také dvě sauny, solná koupel či speciální Tachyonova komora. Dvoulůžkové luxusní pokoje s vegetariánskou stravou formou rautu.

Na ceremonii se prosím přihlašuj e-mailem zde nebo vyplněním dotazníku níže. Pošlu podklady k platbě zálohy. 


kdo je ta šamanka

orfita je laskavá žena

Proč jsme začaly spolupracovat

Orfíta je Peruánka žijící na karibském ostrově Curacao. Její lidskost, nadhled a postoj v absolutním nesouzení mě chytil. Od první chvíle naše duše cítily, že cesty, po kterých kráčíme, jsou velice podobné. Sdílíme stejné názory na život, realitu a máme kromě stejných vizí i velice podobnou misi. A i když jsme každá jiná, naše duše cítí hluboké sesterství.

Orfíta má velmi silný životní příběh. Své šamanské léčivé schopnosti nese po svém tatínkovi, který byl lidmi velice uznávaný šaman. Ve vlastní rodině však striktní a svým dětem nedal nic zadarmo. 

To, co Orfita nese a předává, je především rovnováha a harmonie ve všech životních sférách. Je vysoce spirituální člověk, avšak s nohama zakotvenýma na zemi. Učí své poznání na právo každého člověka žít radostný a krásný život v lásce harmonii a hojnosti.

Stačí se rozhodnout naslouchat sobě, a tak vyslyšet volání duše! Pak se mohou začít dít zázraky!
přihlašuji se na

úplněk se šamankou

Ceremonie s Orfitou mě volá, užiju si večer anebo přespím a užiju si celý víkend na silovém místě farmy Lovětín. Po odeslání dotazníku očekávám informace k platbě.
Jméno a příjmení E-mailová adresa Přihlašuji se na úplňkovou ceremonii Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com