JanaRaymi.cz 

retreat sexualita

zamiluj se do své sexuální síly a začni ji využívat jinak

12. - 15. ŘÍJNA 2023, Farma LOVĚTÍN (koukni se)
Chceš vyzkoušet léčivé šamanské rituály a ctíš, že je čas na přeprogramování nefunkčních vzorců chování ve vztazích a především ve vztahu sama k sobě? Cítíš, že sexuální energie je něco mnohem víc, než pouhý sex? Chceš se naučit využívat její sílu pro sebe? VÍTEJ, jsi tu správně.

Možná jsi někde ve skrytu duše vždycky cítila, že sexuální energie je krásná a mocná síla, díky které se dají do života přitahovat báječné zázraky. Ale možná nevíš, jak vlastně sexualita funguje. Jak s ní pracovat, a to nejenom ve vztahu s partnerem. Je to krásné pochopení.

Kdybych bývala věděla věci, které vím nyní, nebyla bych bývala skončila s takovými zraněními na duši. Jenže, ono to KDYBY neexistuje. Je pouze to, co je. A proto jsem ráda, že mi šamanka Orfita přišla do života a otevřela utajené možnosti.

Co tě na retreatu čeká:                   

 • šamanská kakaová ceremonie

 • léčivé rituály v kruhu

 • očistné ohně, posvátná voda, bylinky, vykuřovadla

 • program se šamankou Orfitou a Janou Raymi

 • ubytování v luxusním sídle Farmy Lovětín, dvoulůžkové pokoje se zázemím

 • vegetariánská strava formou švédských stolů

 • bezedné nápoje 

 • wellness bazén, posilovna, sauny, solná koupel

CENA 14.444,- Kč 

CENA 12.222,- pro účastnice některého z již proběhlých pobytů s Orfitou, anebo s přihlášením early bird do 20.7.2023

CENA 20.000,- Kč zvýhodněná cena pro partnerskou dvojici


přihlášení na retreat 12. - 15.10.2023

sexualita se šamankou

Protože mě retreat volá, posílám zde své přihlášení a očekávám podklady k platbě zálohy do emailu. Záloha činí 5000,- Kč. 
Jmenuji se: Tohle je můj e-mail: K retreatu SEXUALITA mám dotaz nebo PROMO KÓD: Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat
kdo je ta šamanka

orfita je laskavá žena

Proč jsme začaly spolupracovat

Orfíta je Peruánka žijící na karibském ostrově Curacao. Její lidskost, nadhled a postoj v absolutním nesouzení mě chytil. Od první chvíle naše duše cítily, že cesty, po kterých kráčíme, jsou velice podobné. Sdílíme stejné názory na život, realitu a máme kromě stejných vizí i velice podobnou misi. A i když jsme každá jiná, naše duše cítí hluboké sesterství.

Orfíta má velmi silný životní příběh. Své šamanské léčivé schopnosti nese po svém tatínkovi, který byl lidmi velice uznávaný šaman. Ve vlastní rodině však striktní a svým dětem nedal nic zadarmo. 

To, co Orfita nese a předává, je především rovnováha a harmonie ve všech životních sférách. Je vysoce spirituální člověk, avšak s nohama zakotvenýma na zemi. Učí své poznání na právo každého člověka žít radostný a krásný život v lásce harmonii a hojnosti.

Stačí se rozhodnout naslouchat sobě, a tak vyslyšet volání duše! Pak se mohou začít dít zázraky!

 AWAKENING SE ŠAMANKOU

RETREAT PROBUZENÍ SEBELÁSKY A SEBEHODNOTY 

16. - 20. ŘÍJNA 2023, Farma LOVĚTÍN (koukni se)
Jestli tě volají léčivé rituály v kruhu žen, chceš zažít šamanskou kakaovou ceremonii, ctíš, že je čas na přeprogramování nefunkčních vzorců, chceš najít samu sebe, obejmout se a přivítat ve své ženské síle, VÍTEJ.

Možná jsi na sebe zapomněla, možná máš strach. Možná nechceš působit jako bláznivá víla.  Já ti k tomu řeknu své. Hele, není to vůbec EZO! Je to pořádné uzemnění až ke kořenům. Je to hluboce léčivý proces. Fakt. Jdeš přes tělo, a jak se jednou zamiluješ sama do sebe, už není cesty zpět. A je to krásné.

Kdybyste mohli nakouknout jako muška na minulý retreat, viděli byste, jak se otevírají zavřená srdce, jak pukají staré vzorce a začíná prýštit láska tam, kde předtím bylo prázdno. 

Co tě na retreatu čeká:                   

 • šamanská kakaová ceremonie

 • léčivé rituály v kruhu

 • očistné ohně, posvátná voda, bylinky, vykuřovadla

 • program se šamankou Orfitou a Janou Raymi

 • ubytování v luxusním sídle Farmy Lovětín, dvoulůžkové pokoje se zázemím

 • vegetariánská strava formou švédských stolů

 • bezedné nápoje 

 • wellness bazén, posilovna, sauny, solná koupel

CENA 15.555,- kč 

Pro účastnice některého z již proběhlých pobytů s Orfítou anebo early bird cena s přihlášením a platbou zálohy do 20.7. cena: 13.333, - Kč

přihlášení na šamanský retreat 16. - 20.10.2023

awakening  

Protože mě retreat volá, posílám zde své přihlášení a očekávám podklady k platbě zálohy do emailu. Záloha činí 5000,- Kč. 
Jmenuji se: Moje e-mailová adresa je: K retreatu Awakening mám dotaz, nebo promo kód: Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat
ta největší síla je v sebepřijetí a uvědomění že 

 JSEM JAKÁ JSEM

SROVNÁNÍ RETREATŮ

vyber si

RETREAT SEXUALITA

Rozhodla jsem se začít pracovat se svou sexualitou jako nikdy před tím. Vím, že moje sexuální síla mě dovede k prožívání bohatšího života. S partnerem i sama se posunu k extra prožitkům a šťavnatosti.

RETREAT AWAKENING

Ještě stále si neumím dupnout. Stále si nevěřím a ráda bych se postavila do své síly. Hledám svoji sebehodnotu a jsem připravena zamilovat se SAMA DO SEBE! Kráčím směrem k sobě a můj čas je teď.


VIP RETREAT EXPANSION

Už jsem se v životě setkala se spoustou výzev. Každá mě posílila a znám svoji hodnotu. Vážím si času a investic do sebe! Miluji se a přijímám se plně. Chci si užít VIP retreat s dalšími VIP ženami.


Ještě nemám zcela jasno a chci si to pročíst znovu

RETREATY

VIP EXPANSION

RETREAT SE ŠAMANKOU PRO VIP ŽENY S VIP PROGRAMEM

24. - 27./28. ŘÍJNA 2023, Farma LOVĚTÍN (koukni se)
Jsi žena životem protřelá? Víš a znáš sebe i svoji hodnotu? Chceš si užít svůj VIP čas spolu s úzkou skupinkou žen? Chápeš sílu vysokovibračního prostoru a pole šamanského kruhu, rituálů a expanzivních ceremonií? VÍTEJ, jsi tu správně.

Setkání VIP žen je léčivé samo o sobě. Pole, které každá žena nese je velice nabíjející a povznášející. Společné sdílení má velkou hodnotu.

Vědět, že já jsem sama pro sebe VIP osobou, dělá z mého života nekonečný proud VIP zážitků. Pak každý můj den a každá chvíle je velký DAR!

Co tě na retreatu čeká:                   

 • léčivé rituály v kruhu

 • kakaová ceremonie

 • ceremonie expanze

 • stažení jména duše (pro zájemce)

 • očistné ohně, posvátná voda se šamankou a Janou Raymi

 • energetický ručně vyrobený a požehnaný přívěšek

 • podpůrný motivační obraz na zeď s afirmačním citátem dle výběru

 • překlad do ČJ

 • ubytování v luxusním sídle Farmy Lovětín, dvoulůžkové pokoje se zázemím

 • vegetariánská strava formou švédských stolů

 • bezedné nápoje 

 • wellness bazén, posilovna, sauny, solná koupel

CENA 28.888,- Kč 

BONUS : CENA ZAHRNUJE JEDNU NOC NAVÍC A MOŽNOST ÚČASTI NA SOBOTNÍ ÚPLŇKOVÉ CEREMONII.

Retreat oficiálně končí v pátek v 18h. Ty se ale můžeš zúčastnit úplňkové ceremonie s Orfitou v sobotu od 15h, společně se skupinou dalších lidí.


přihlášení na retreat 24.- 27./28.10.203

vip expansion

Cítím se jako VIP žena, a proto mě VIP retreat velmi volá. Přihlašuji se vyplněním svých údajů na retreat a očekávám zaslání údajů k platbě zálohy.
Jméno a příjmení E-mail Mám dotaz či PROMO KÓD k VIP EXPANZI Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

Úplňková ceremonie se šamankou

Posvátný úplněk 28.10. na farmě Lovětín

Jedinečná možnost prožít sílu úplňku jinak. Peruánská šamanka Orfita nás provede tradičním rituálem a pozve tě ke společnému propuštění toxických programů a negativních myšlenek ze svého těla, mysli i duše. Ceremonie se pak stane jednou velkou oslavou krásného čistého lidského života.

Zahájení v 16h a průběh rituálu ve velkém sále, poté přesun ven k ohni. Předpokládaný závěr a ukončení kolem 20:00 h. S sebou jakékoli hudební nástroje či chřestidla. Pohodlný oděv nejlépe ve žluté, zlaté nebo krémové barvě. Občerstvení zajištěno.

.Na co se těšit:

 •            léčivý očistný rituál v kruhu

 •            ceremonie propouštění

 •            ceremonie oslavy života

 •           vegetariánské občerstvení

 •           neomezené nápoje

 •           překlad do ČJ

CENA 1.444,- Kč CEREMONIE BEZ UBYTOVÁNÍ 

CEREMONIE S UBYTOVÁNÍM - zajisti si na recepci pokoj pro dva, nebo se ubytuj v přilehlém penzionu, určitě ti na recepci poradí. Tel. recepce: 606 888 460 

Přijeď dříve, užij si farmy Lovětín a využij vše co nabízí.  Po společné úplňkové ceremonii můžeš strávit nádhernou neděli na netypickém silovém a čistém místě. Ubytování v unikátních a luxusních prostorách farmy LOVĚTÍN se čtyřmi energetickými pyramidami, kamenným kruhem, ohništěm u rybníka či v případě zimy v teepee. Jsou zde také dvě sauny, solná koupel či speciální Tachyonova komora. Dvoulůžkové luxusní pokoje s vegetariánskou stravou formou rautu.

Na ceremonii se prosím přihlašuj e-mailem zde nebo vyplněním dotazníku níže. Pošlu podklady k platbě zálohy. 


přihlašuji se na

úplněk se šamankou

Ceremonie s Orfitou mě volá, užiju si večer anebo přespím a užiju si celý víkend na silovém místě farmy Lovětín. Po odeslání dotazníku očekávám informace k platbě zálohy.
Jméno a příjmení E-mailová adresa Přihlašuji se na úplňkovou ceremonii Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com