JanaRaymi.cz 

  Synergie ženy

RETREAT PROBUZENÍ  ŽENSKÉ VNITŘNÍ SÍLY s JANOU RAYMI a IVETOU KAWSAY

2. - 6. ČERVNA 2024, CHATA HUTY, NOVÝ JIMRAMOV
Jestli tě volají léčivé techniky v kruhu žen, chceš zažít kakaovou ceremonii, cítíš, že je čas na přeprogramování nefunkčních vzorců svého těla, chceš najít samu sebe, obejmout se a přivítat ve své ženské síle, VÍTEJ.

Možná jsi na sebe zapomněla, možná máš strach se projevit. Možná nechceš působit jako bláznivá ezo víla v batikované sukni. Možná s tebou cloumají hormony a sama sobě vůbec nerozumíš. Možná netušíš jak probudit vnitřní ženu - bohyni v sobě. Jenom pro sebe a pro své zdraví. 

Kdybys mohla nakouknout jako muška na minulý retreat, viděla bys, jak se otevírají zavřená srdce, jak pukají staré vzorce a začíná prýštit láska tam, kde předtím bylo prázdno. 

Co pobytem získáš:                   

  • naučíš se vnímat své tělo, a slyšet co ti říká

  • začneš důvěřovat své intuici a užívat expanze

  • naučíš se používat svoji vnitřní sílu vědomě pro sebe

  • získáš moudré cviky a tipy pro udržení mládí a dlouhověkosti

  • staneš se tvůrkyní svého každodenního života

  • začneš rozeznávat své emoce a pracovat s nimi

  • pochopíš svoji jedinečnost a individualitu


CELKOVÁ CENA S JÍDLEM I UBYTOVÁNÍM  12.888,- kč 

Early bird cena s přihlášením a platbou zálohy do 29.2. cena: 12.111, - Kč

SPECIÁLNÍ AKCE: PŘIHLAŠ KAMARÁDKU A ZÁSKEJ 500,- KČ SLEVU


ubytování a strava

Chalupa je v klidné části na konci vesnice se saunou, vířivkou a venkovním posezením. Ve vnitřních prostorách je útulný obývák s krbem, luxusní 2-3 lůžkové pokoje, každý v jiném stylu. Nově v podkroví meditárna, neboli malý sál, který se právě buduje. 

Strava je polopenze, z domácích surovin. Odlehčená a vegetariánská.

kdo jSME

JANA A IVETA

Proč jsme začaly spolupracovat

Jsme dvě kamarádky, které dalo dohromady plynutí života. Společně jsme absolvovaly a realizovaly několik retreatů v ČR i v Karibiku. Jsme každá jiná, ale naše duše cítí hluboké sesterství.

Iveta má velmi silný životní příběh. Hluboce prožité peripetie v profesním životě, kdy z úspěšné byznysmenky, která rozjela v naší zemi před lety multimilionový byznys, ale vlivem mylně zvolených obchodních partnerů se dostala až na úplné dno, byly vstupenkou k práci na osobním rozvoji. Nyní předává své zkušenosti, jak se zvednout a znovu nastartovat. Iveta kromě toho rozdává radost a pomáhá spoustě ženám nalézat svoji osobní sílu a žít snový život.

To, co Iveta nese, je rovnováha a harmonie ve všech životních sférách. Je vysoce spirituální člověk, avšak s nohama pevně na zemi. Předává své poznání a právo na radost, ženskou sílu a svobodu v prosperitě všem ženám. Spolupracovat spolu nás obrovsky baví, a ženy s námi rostou!

Stačí chtít naslouchat sobě, a reagovat na volání duše! Pak se mohou začít dít zázraky!
přihlášení na ŽENSKÝ retreat 2. - 6.6.2024

Synergie ŽENY  

Protože mě retreat volá, posílám zde své přihlášení a očekávám podklady k platbě zálohy do emailu. Záloha činí 5000,- Kč. 
Jmenuji se: Moje e-mailová adresa je: Telefon na retreat SYNERGIE ŽENY přihlašuji kamarádku Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com