JanaRaymi.cz 
vysokovibrační cestování

karibský ráj

Koupat se v superslaném tyrkysu, obalit se do teplých paprsků karibského slunce se stálým vánkem a vyprázdnit hlavu. Relaxovat a léčit se.
Curacao VIP pobyt v Karibiku

Navibrované Curacao VIP

12.denni pobyt pro ženu, která zná svou hodnotu. Žena, která chce trávit svůj čas jinak, s lidmi, kteří jsou její "kmen". Zažít svobodu, radost, šamanské léčení, sdílení v bezpečné náruči úzké skupinky 5 VIP žen. S každodenním programem. Pouze 5 žen.

10. - 21.2. 2025

ZAJÍMÁ MĚ VÍC

Curacao pobyt pro ženy

Curacao blahodárné

Pobyt pro každého, kdo rád cestuje, objevuje silná místa, ale chce si dělat svůj program a objevovat ostrov po svém. Prostředí luxusní vily v luxusním resortu, bezpečí, pořádek, svoboda a samá krása kolem dokola. Odpočinek i akce. (volná 4 místa)

18.3 - 30.3. 2024

PŘEČTU SI VÍC

Bonaire pobyt v Karibiku VIP

Silové místo Bonaire VIP

Pobyt s fotografkou IVETOU KAWSAY pro jedinečné ženy na unikátním ostrově v Karibiku, kde je moře průzračné, čisté a léčivé. Každý den zde je jedinečný zážitek. Plameňáci, oslíci a růžové solné laguny jsou TOP. 3 poloakty pro sebe jako VIP dárek.

6. - 20.4. 2024

TO MĚ ZAJÍMÁ

Nebo mi napiš třeba na messenger

CESTA DO RÁJE

LÉČIVÝ OSTROV 

Můj příběh:

Já jen chtěla na exotickou dovolenou s dcerou. Po třídenním hledání destinací po světě, jsem o půl třetí ráno vyhodila všechna okna v počítači. Zaklapla ho, zavřela oči, sepjala ruce, a řekla jedinou větu: „Vesmíre prosím tě, pošli mi nějakou lokalitu přesně pro mě a Natálku
Do dvou dnů přišla nabídka na super zvýhodněné letenky do jakési perly Karibiku zvané Curacao. A bylo to.

DO 14 DNŮ JSME ODLÉTALI

Po týdnu pobytu, se na pláži objevil muž a s ním přišel vztah. Já tak dostala možnost zažít domácí atmosféru, ty pravé karibské vibrace, hudbu i kulturu na vlastní kůži několikrát za rok. I přesto, že vztah na dálku nevydržel, a do roka a do dne skončil, byl to základ k tomu, aby mi Curacao otevřelo svoji hřejivou náruč.
Nyní můžu tuto vysokovibrační krásu předávat každému, kdo mi uvěří.

Na pobyty v roce 2024 nemohu, ale zajímají mě další pobyty v roce 2025

CHCI Vyplnit nezávaznou přihlášku a dostat tak nezávazné informace

Curacao

je to opravdu léčivý ostrov!

Legenda říká:
Název ostrova Curacao - pochází z portugalštiny “Ilha da Curacao” a znamená “the Healing Island” aneb LÉČIVÝ OSTROV.
V době evropských mořeplavců, objevujících dálné západní země, byli často námořníci velmi vysílení a téměř na smrt nemocní vyčerpáním, mořskou nemocí, dehydratací a hlavně chybějícím vitamínem C.
Na tomto ostrově, je velké lodi zanechaly na pospas osudu, pro takové důstojnější umírání na pevnině.
Po návratu zpět po několika měsících se přiblížili ze zvědavosti skoro ke břehu, a s překvapením zjistili, že všichni na smrt ponechání námořníci, se do jednoho vyléčili. Navíc překypovali neskutečným zdravím a fyzičkou.
Ostrov tak dostal název Ilha da Curacao.

Malý ráj na zemi BONAIRE

V roce 2022 k tomuto ostrovu přibyla další perla a ta se jmenuje BONAIRE. Je to malinký ostrůvek pouhých 73km od Curacaa. Je poklidný, laskavý, a s malým množstvím turistů. Nenajde se na něm jediný semafor či frekventovaná křižovatka. Oplývá růžovými lagunami a solnými pyramidami. Jeho tyrkysová mořská zákoutí, relaxační jógová centra, surfařské pláže a podmořský chráněný park jsou dalším rájem na zemi!
nezávazný formulář k pobytu v karibiku

přihlašovací nezávazný formulář

Nezávazně vyplním své údaje a vyčkám odpovědi do emailu. Dám tak na vědomost, že mě Karibik zajímá. 
Jméno a příjmení E-mail Telefon Který pobyt, termín či co co tě zajímá Souhlasím se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Odeslat

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com