JanaRaymi.cz 

programy pro tebe

RAYMI KMEN

Společenství stejně naladěných žen, jenž ti bude podporou po celý rok. Tvůj kmen poroste s tebou a spolu budeme pozorovat každý tvůj krok v bezpečném a pečujícím prostředí. Smích a radost denně.

RAYMI RŮST

Dvouměsíční program pro ženu, která už má dost své hodné holky. Žena, která se rozhodne a jde za svou sebeláskou, sebevědomím a jde se naučit dávat sebe na první místo. Exklusivně pouze pro 25 žen.

VDĚČNOST

21 DNÍ S VDĚČNOSTÍ. Totálně život měnící kurz. Jestli se chceš posunout rychle směrem ke zdraví, radosti a hojnosti, pak si dej 21 dní s vděčností a očekávej okamžité změny už během kurzu. Životní expanzi máš na dosah.

"Nepotřebuješ se najít, pojď samu sebe vytvořit takovou jakou chceš být."

 Raymi kmen je tvoje duchovní rodina 

raymi kmen

 • program na celý rok = laskavá podpora stejně naladěných žen
 • exkluzivní přístup k novým retreatům a eventům - vždy cena early bird
 • tvůj kmen je tvoje online rodina a nová přátelství
 • 1x měsíčně živé setkání s Janou na Zoomu 
 • sdílení životních lekcí, zkušeností i peripetií se svojí duchovní rodinou
 • dvě živá vysílání online během roku s hostem - šamankou Orfitou
 • příležitostná setkávání offline se ženami u ohně/krbu
 • motivační tapety do mobilu s aktuálními tématy
 • kmen se udržuje živým ve Facebookové skupině

proč být součástí duchovní rodiny

Sdílet se stejně naladěnými ženami je úplně jiné, než s těmi, jež mi nerozumí.
Pomáhá mi, když se můžu svěřit někomu, kdo mě neodsuzuje.
Je pro mě léčivé, když vidím, že na stejné problémy je nás víc, a můžeme se vzájemně podporovat.
Naplňuje mě, povídání na témata, která se mnou rezonují a vím, že vedou k růstu.
Konečně se můžu cítit sama sebou a nemusím hlídat svoje slova a myšlenky. 
Je to obrovsky podporující cítit se přijímaná a milovaná a hlavně mezi svými.
co ti kmen dá

Tvůj kmen je tvoje přijímající a laskavá rodina

 • Společná zvědomění bahna, kterým si "zasíráš" život a nevidíš ho, protože se bojíš samoty.
 • Každý den podporující myšlenky ve skupině a sdílení cest jak se posunovat dál a výš.
 • Každý den vzájemná podpora a vzpruha, extra když se cítíš smutná a zničená.
 • Bezpečný prostor uzavřené skupiny. Nesoudící prostředí. Společné zvyšování sebevědomí.
 • Nalezení své hodnoty, darů a talentů díky společenství vědomých žen.
"Nikdy není pozdě začít zářit. Společně se můžeme rozsvěcovat jedna od druhé."
Je pro mě nesmírně důležité mít kolem sebe komunitu

díky svému kmeni rostu

Vědecky potvrzená fakta, proč je zdravý kmen zárukou i tvého zdraví
DLOUHOVĚKOST
Je zjištěno, že setkávání se se svojí komunitou, sdílení receptů, radostí, tipů a osobních posunů vede k dlouhověkosti. Pocit, být součástí celku, ve kterém se cítíš jako doma vyvolává endorfíny. Vědci vyzkoumali, že světové komunity stoletých lidí v různých částech světa se setkávají jak nejčastěji to je možné. 
ZDRAVÍ
Hraní her, smích a radost v prostředí lidí, kteří se vzájemně podporují a respektují, produkuje v mozku serotonin, který má za následek zlepšování nálady. Bez serotoninu bychom se občas ani nezvedli z postele. Zlepšovat si náladu společným setkáváním se a inspirací, tak posiluje imunitní systém.
MOTIVACE
Vzájemně se motivovat k aktivitě. Jít do akce a chtít víc, vede k produkci dopaminu, který nás posouvá k tomu, chtít něčeho dosáhnout. Mít smysl života, chtít předávat těm, kdo chtějí slyšet, těšit se na sebe a být pro sebe  motivací je cestou dál na sobě pracovat, růst a posilovat své zdraví.
KREATIVITA
Vzájemné sdílení kreativních technik, vynalézání specifických cest, hledání možností a hraní si kreativním způsobem udržuje mozek v aktivitě a vyplavuje endorfiny. A pokud máme mozek aktivní a cítíme se šťastní, tak udržujeme tělesné procesy aktivní a  zastavujeme procesy stárnutí těla.

CHCI být součástí raymi kmene

moje exkluzivní cena je 555,- Kč měsíčně 
 V Raymi klubu jsem se stejně naladěnými sestrami, už se těším na společnou expanzi během mých 12 měsíců. 
KDO JSEM?

JANA RAYMI

Málem jsem se nechala zničit.

Dovolala jsem jiným, aby se starali o můj život. Nechala se vláčet životem za svými muži, protože jsem si myslela, že tohle se musí, a tohle hodná holka dělá. 

Přes dvojité dno, na které jsem padla, a rozhodla se vzít svůj života do vlastních rukou, teď žiju svoji radost. Tvořím a pracuji se ženami, cestuji do vysokovibračního Karibiku, pomáhám odrážet se ostatním ode dna, nakopávám zadky těm, co si pro kopanec přicházejí a dále provázím na cestě k sebelásce a nalezení své hodnoty. 

Pochopila jsem, že víra v sebe je ta nejdůležitější věc, na které se dá postavit celý krásný život.

"JSEM JAKÁ JSEM A NEBUDU SE MĚNIT, PRO TO, ABY DRUZÍ BYLI SPOKOJENÍ. JESTLI SE MÁM MĚNIT, TAK JEN PROTO, ŽE JSEM SE JÁ SAMA ROZHODLA! " 
 programy pro vzestup tvého vědomí

další level pro tebe

Jsi rozhodnutá něco se sebou dělat, jenom ještě nevíš co. Víš, že se potřebuješ rozeběhnout a načerpat novou sílu, otevřít si nové možnosti a zdroje pro tvůj nádherný život. Mám pro tebe možnosti. Čti níže.

rAYMI DVOUMĚSÍČNÍ PROGRAM

Chci být ženou SEBE vědomou a naučit se ŽÍT ve své síle a zářit.

Chci vystoupit z kolotoče. Chci si umět dupnout. Chci se naučit mít se ráda.
Protože jsem žila život někoho jiného dost dlouho a dovolila, aby se mi děly věci, se kterými nesouhlasím. Celý život jsem se snažila zavděčit se rodině a chtěla jen, aby mě měli stejně rádi, jako já mám ráda je. Celý život jsem byla hodnou holkou a chtěla pro všechny ostatní jenom to nejlepší!

Konečně dozrál čas a já jsem pochopila, že takhle už to dál nejde. Vím, že moje cena je mnohem vyšší, než dostávám. Uvědomuji si, že takto žít už nechci a směřuji do své vlastní síly. Chci najít cestu, jak vykročit směrem k sobě a začít sebe dávat na první místo. Možná jsem již vykročila, ale realita mě sráží na kolena. Znovu se zvedám a jdu sama za sebou. Můj radostný život mě volá.

V momentě, kdy začneš vidět svoji hodnotu, nebudeš chtít trávit svůj čas s lidmi, kteří ji nevidí!

CO MOJE DVOUMĚSÍČNÍ CESTA K SOBĚ, KTERÁ STARTUJE 1.1.2024 OBSAHUJE:

 • přístup do Raymi kmene (duchovní rodiny) na půl roku

 • dvakrát hodinový call 1:1 s Janou Raymi s nastavením priorit a cesty k sobě

 • 21 dní PROBUZENÍ - jak díky vděčností začít žít - samostudium kurzu 21 dní VDĚČNOSTI

 • dvakrát hodinový Zoom se ženami dvouměsíční cesty se sdílením pocitů, postupů a myšlenek

 • úpňková ceremonie se šamankou Orfitou v květnu/červnu 2024 po ukončenčení dvouměsíční cesty
dvouměsíční cesta k mé změně mě zajímá, ale hledám se.

3 možné tipy ke změně

Jestli opravdu chceš něco změnit, nepůjde to tak, že budeš opakovat stále stejné věci dokola, a čekat, že se to samo najednou otočí a změní.

DÍVEJ SE KOLEM SEBE

Najdi si ženy, které s tebou nejvíce rezonují. seznam se s jejich životním příběhem a inspiruj se jejich cestou. Namísto závidění jim se chtěj mít také tak krásně jako ony. Nastav si, že když to šlo jim, pak je možné vše a i tobě se to může dařit.

ZMĚN SVÉ PŘÁTELE

Sáhni si do duše a zamysli se, jestli všechny tvé kamarádky a přítelkyně jsou pro tebe přínosem. Naciť si, jestli mezi těmi, které tě nejčastěji potřebují, nejsou zrovna ty, které tě vyšťavují a vysilují. Zeptej se sama sebe, s kým je ti dobře a tam jdi.

HLEĎ DOPŘEDU

Pokud si dokážeš uvědomit, že nic není napořád, vše je pomíjivé, a i když je ti dnes špatně, neznamená to, že ti tak bude i zítra nebo za týden. Stejně tak jako po noci přijde ráno a po dešti vyjde slunce. Změň své myšlení a tvá cesta se začne měnit s tebou. 

Společně se posouvá mnohem lépe, než když si na vše musím přijít sama. 

co za svou dvouměsíční cestu zaplatím

investice do sebe

Posaď se a rozmysli si, jak moc se chceš ocenit. Pokud cítíš volání na tuto cestu s Raymi hned okamžitě, anebo si dáš ještě čas na rozmyšlenou. Jak moc si vážíš sama sebe?

Rozmyslím se

Cesta k sebelásce mě láká, ale ještě si to potřebuji rozmyslet. Vím, že zaplatím více, ale vkládám tuto částku jenom sama pro sebe. Odměnou mi bude nový život. Netlačím na sebe, a počkám si než se rozhodnu. Zatím se podívám do Raymi kmene. Možná tam najdu to, co hledám. Klikni na rozmyslím se.


Vím, že jdu hned

Jsem rozhodnutá. Chci vykročit a těším se na vedení Jany Raymi i sdílení se ženami. Je to investice do svého radostného života, který už konečně jdu žít! Akční cena platí při přihlášení do 1.1.2024. Jdu, protože jsem pro sebe jednička. Proto zaplatím jedničkovou akční cenu 11.111,- KčPotřebuji platit na splátky

Jsem rozhodnutá, jdu si pro svoji lepší budoucnost, ale potřebuji si platbu rozložit do dvou splátek. Tuto skutečnost zakliknu do formuláře a přidám do poznámky k přihlášení. Těším se na svůj posun. Moje splátková cena s přihlášením do 1.1. 2024 je 2x5.888,- Kč
raymi dvouměsíční program poběží od 1.1.2024

přihlášení do programu

Jsem rozhodnutá. Vyplňuji tento formulář a těším se na podklady k platbě, které mi přijdou do emailu. 
jméno a příjmení Můj E-mail k obdržení platebních údajů pro 11.111,- Kč Pokud chceš platit na splátky, uveď tuto skutečnost zde Přeji si vystavit fakturu na firmu Odeslat
KDO Je ta raymi

Jana Raymi

Jsem žena, matka, kamarádka, podnikatelka, partnerka...

  Cesta k sobě je tak dlouhá, kolik let mi aktuálně je. Tohle číslo se ale každý rok mění, a s ním se měním i já. Stále! Změna je moje životní konstanta.

Zůstat stejná prostě nejde!

Tenhle základní zákon vesmíru mi otevřel oči. Když vím, že všechno se stále mění, pak taky vím, že když mi dnes není dobře, neznamená to, že mi bude špatně i zítra. Stejně tak vím, že když dnes svítí slunce, neznamená to, že bude svítit i za hodinu. Nic netrvá věčně.

Provázím ženy, a vážím si každé jedné z vás, která se rozhodne změnit své trápení, a vzít život pevně do svých rukou, stejně jako jsem to udělala kdysi já. Jinak bych tady možná už nebyla.

Ale jsem tady. Jestli chceš moji pomocnou ruku, je tady, připravena provázet i tebe tvojí proměnou a zázraky života.absolutně život měnící program

21 dní vděčnosti

Kurz, který tě promění od základu. Nastaví ti filtr, přes který začneš vnímat svůj život a jeho události, radosti i strasti naprosto jinýma očima. Obrovská síla, na kterou se naladíš, se stane životním motorem, a tobě se začne dařit tak, jako nikdy předtím. 

21 dní vděčnosti k totální změně života

21 dní silných AHA momentů. 21 dní sebeléčení. 21 dní sebereflexe.

Vděčnost je ta nejtvrdší valuta v celém Vesmíru. Jen málokdo opravdu ví, co to slovo vážně znamená.

Kdyby byla vděčnost komoditou, měla by ten nejvyšší kurz! VDĚČNOST PŘITAHUJE RADOST, ZDRAVÍ I HOJNOST A PROSPERITU.

Prožívání vděčnosti Ti přitáhne podle zákona přitažlivosti jen další VDĚČNÉ LIDI. Silné okolnosti a situace, které ti přinesou ještě více vděčnosti. Vděčnosti se musíme naučit, neb tohle nás ve škole neučili.

Každý má svou cestu a svůj vlastní příběh. Naše cesty se ale prolínají a příběhy propojují. Vděčnost tě povede na takovou cestu, že začneš psát příběh svého života zcela nový. 

Jedno velké rozhodnutí A VSTUP NA SVOU CESTU VDĚČNOSTI, se cení tak moc, že celý Vesmír se spojí, aby tě podpořil!


"Nikdy jsem nevynikala v matematice, ale téhle rovnici rozumím perfektně: VDĚČNOST = RADOST = ZDRAVÍ = HOJNOST!"


PŘEJI SI ROZKOUMAT VDĚČNOST

Po 21 dní dostaneš jeden nový jedinečný úkol.

 • -      Každý den nové téma k uvědomění si krás světa, ve kterém žiješ

 • -      zvědomení tvých speciálních okamžiků života

 • -      nalézání střípků radosti i v těžkých chvílích

 • -      hluboké pochopení toho proč se nám věci dějí, tak jak se nám dějí

 • -      a také AHA momenty, proč světlo i temnota je tak důležitá

MŮJ KURZ VDĚČNOSTI

Každý jeden úkol je hloubkovou sondou do sebe, do svého života, do svého niterného světa. Zkrátka to, co nás formovalo do současné podoby, A CO VŠE MŮŽU ZMĚNIT.

Kurz vděčnosti je podaná ruka k činům. Díky kurzu můžeš začít psát novou historii své osoby. Objevovat další zákoutí své duše a zahájit novou, krásnější etapu krásného života.


„KDYBY SE KAŽDÝ ČLOVĚK VĚNOVAL 10 MINUT DENNĚ VDĚČNOSTI, VŠECHNO A VŠICHNI BY PROSPEROVALI, BYLI RADOSTNÍ ZDRAVÍ A ŠŤASTNÍ!"

po kurzu začneš vnímat 

 1. Jak život plyne lehčeji

 2. Častěji anebo bezdůvodně se směješ

 3. Pochopíš význam slova vděčnost velmi hluboce

 4. Porozumíš svému životu ze zcela jiné úrovně

 5. Naučíš se rozeznávat své emoce

 6. Začneš naslouchat signálům svého těla

 7. Slzy štěstí chutnají úplně jinak

vděčnost

Varování

Po absolvování kurzu se MŮŽEŠ cítit JINAK. Můžeš zjistit, že tě celý život učili něco, co nevede ke šťastnému ani radostnému, a už vůbec ne k bohatému životu.

Můžeš pochopit, že to, čemu jsi věřil je postaveno na zcela jiných základech! Dost často přicházejí pocity spontánní radosti či euforické vděčnosti i se slzami štěstí! Na základě referencí účastníků tohoto kurzu se jim otevřely zcela jiné obzory, a hlavně se na svět kolem sebe dívají jinýma očima.

kurz vděčnosti 

jak to celé probíhá

Vše se děje v uzavřené a soukromé facebookové skupině.

Po vstupu do kurzu, dostaneš přístupové údaje do skupiny a můžeš se ihned pustit do práce. Ve skupině jsou vytvořeny průvodci, na základě nichž procházíš své dny, poslechneš si videa a následné úkoly v čase, který Tobě vyhovuje, a který věnuješ jenom sobě. Ve skupině můžeš zároveň reagovat na nejasnosti či se svěřovat, co a jak se ti daří či nedaří.

jdu si pro svůj kurz protože chci lepší život

21 dní vděčnosti k totální změně života 

Těším se na to, co vše kurzem pochopím, získám a naučím se. Vyplním formulář a jdu do toho. 

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com

a ještĚ NĚCO nezapomeŇ

Přidej se do skupiny Jana Raymi INSPIRACE na Facebooku