JanaRaymi.cz 
workshopy 

jedinečné události 

Smysluplné workshopy pro vyladění těla i duše se šamankou z Amazonie
colorayming by Jana Raymi

shamanic journey of mamma killa

Poslechový večer a setkání s peruánskou šamankou Orfitou, o cestě duše,  hledání životních pravd a hluboké moudrosti matky Země a také o posvátných bylinách, rostlinách a živlech.

12. září 2024, od 19h Brno

ČTI VÍCEMandala healing

PACHA MAMMA CALLINg Brno

Workshop za linií svých předků. Zvu tě na cestu, kde se starodávná moudrost prolíná s tvou podstatou. Pojď se mnou na cestu probuzení smyslů, a hlubokého poznání.

25. září 2025 od 17:00h, Ostrava

ČTI VÍCE


čakra balanc workshop

PACHA MAMMA CALLING Ostrava

Workshop za linií svých předkůl. Zvu tě na cestu, kde se starodávná moudrost prolíná s tvou podstatou. Pojď se mnou na cestu probuzení smyslů, a hlubokého poznání.

26.září 2024, od 17:00h, Brno

ČTI VÍCEcolorayming by Jana Raymi

circle of abundance

Přijmi pozvánku na šamanskou cestu k prosperitě, well-beingu a plynutí na vlnách prožívání života v absolutní radosti. Pojď se otevřít lásce k celému vesmíru a sobě především. S peruánskou šamankou Orfitou.

27. září 2024, od 17:00h Brno a okolí

ČTI VÍCEMandala healing

Aura and chakra balance workshop

Celodenní workshop se šamankou. Zapusti své kořeny hluboko do země a nabij kosmickou energií všechny buňky svého těla. Přijmi pozvání k pochopení moudrosti tvého těla, matky přírody a všech živlů. 

28. září 2024 od 12:00h, Brno

ČTI VÍCE


čakra balanc workshop

CACAO CEREMONY new moon

Kakao jako posvátná rostlina s prastarou tradicí je holistický katalyzátor, který jemně otevírá srdce, uvolňuje strach, stres a úzkost. Objevováníí jeho podstaty se stává laskavou cestou k vnitřní harmonii a klidu..

2.října 2024, od 16:30h, Brno

ČTI VÍCEshamanic journey of mamma killa

setkání s peruánskou šamankou Orfitou, besedování o její šamanské cestě, životním poslání a práci s lidmi 12.9. 2024 od 19h
Beseda se ženou, která má své kořeny v peruánském pralese, ale na své životní pouti se plně zapojila do chodu dnešního novodobého světa. Pomohla již stovkám lidí najít svoji životní cestu ke zdraví, lásce, radosti, svobodě i hojnosti.
KDO JE ŠAMANKA ORFITA - potkejme se

Jsem Mama Killa, šamanka z kmene inků Andské Amazonie v Peru! Moje skutečné jméno je Orfa Pinedo, ale říkají mi Orfita. Můj příběh začíná v hrdé kultuře Chachapoyas v peruánském pralese, kde žili indiáni známí jako 'bojovníci mraků'. Mé propojení s přírodní medicínou začalo v dětství díky vlivu mého otce šamana, který léčil své pacienty doma. Kombinoval tradiční přírodní léčení s šamanismem a spiritualitou..

Kromě mého šamanského dědictví jsem ve věku 20 let ukončila vzdělání jako licencovaná zdravotní sestra a později dokončila magisterský titul v oboru veřejného zdraví. Specializovala jsem se na oblast přírodní medicíny, osobního rozvoje, psychologie a výživy. Tato kombinace prastarých a moderních zdravotních postupů mě definuje jako šamanku Nové Země.

Jako strážkyně starých tradic mám za úkol otevírat tvé vědomí a propojit srdce a mysl. Zvu tě na cestu, kde se starodávná moudrost prolíná s tvou podstatou. Pojď se mnou na cestu probuzenísmyslů, a hlubokého poznání. V tomto posvátném setkání objevíš harmonii mezi tvým vnitřním já a vesmírem, zažiješ všeobjímající mír a plnost hojnosti s každým dechem. Společně budeme prozkoumávat tajemství duše a léčivou moc lásky a vděčnosti.

Každý můj krok na cestě mě formoval. Každá překážka vytvrzovala, a každý kámen vyučil lepšímu našlapování. Vím, že dokážeme cokoli.

CENA BESEDY 333,- Kč

Datum: 12.9. od 19h

Místo konání:  STUDIO YOGA FREAKS - Dominikánská 342/15, Brno – Šilingrovo náměstí /web: yogafreaks.cz


Chci si jít poslechnout povídání se šamankou 12.9.2024

přihlašuji se 

pacha mamma calling

workshop se šamankou Ostrava 25.9. a Brno 26.9. 2024 v 17:00h
Vydej se se šamankou na cestu své duše. Pojďme spolu nejen probudit vnitřní moudrost, ale také si posvítit na cestu ke tvému pravému poslání. 

Léčivá moc odpuštění a osvobození zraněného vnitřního dítěte jde ruku v ruce s linií tvých předků. Společně, v objetí Matky Země, (Pacha mamy), kdy společně s rytmy bubnů voláme tvého ducha, aby přišel a rozsvítil vnitřní světlo, rozptýlil stíny, pomohl pochopit vše minulé, a obnovil tak tvé prapůvodní bytí se základním úkolem - naplnit tě láskou a pokojem..

Jestli hledáš osobní, profesní nebo duchovní změny, tyto praktiky ti mohou nabídnout nové perspektivy a pomoci překonat omezující vzorce

Nic víc, nic míň nepotřebuješ vědět. Tento workshop tě buďto volá, anebo ne. Nic mezi tím. Důvěřuj moudrosti svého těla a vyslyš jeho volání.

Ostrava: CENTRUM SUNDARA -Dvorní 756/9708 00 Ostrava-Poruba/ web: sundara.cz

Brno: STUDIO YOGA FREAKS - Dominikánská 342/15, Brno – Šilingrovo náměstí /web: yogafreaks.cz

CENA WORKSHOPU JE: 1222,- Kč   

V přihlašovacím formuláři vyspecifikuji Brno nebo Ostravu. 


Matka Země mě volá. Chci jít na workshop Pacha mamma calling. 

přihlašuji se 

circle of abundance

šamanská ceremonie a posvátný rituál otevírání prosperity v kruhu hojnosti  27.9.2024 od 17h
Propojení všech srdcí v jednom kruhu, společně v napojení na kořeny matky Země. V hlubokých nádeších větru, za zvuku bubnů otevřeme naši nejhlubší moudrost a všechny kanály a zdroje hojnosti vedoucí k nejvyšší univerzální prosperitě každého jednoho z nás.
kruhem hojnosti nás provede ŠAMANKA ORFITA

Tato ceremonie je osobní pozvánkou k jedinečnému zážitku. Hluboké propojení s moudrostí Pachamamy (matky země) a léčivou silou Munay (bezpodmínečné lásky), vedené světlem dávného Yachay (prastaré moudrosti,) s laskavou průvodkyní z amazanského pralesa, která se podělí o své šamanské vědomosti s námi v České republice. 

S každou notou posvátného zpěvu a každým krokem v ceremoniálním tanci se rozpoutávají proudy kreativity, umožňující tvému duchu vyjádřit se svobodně.

CENA kruhu hojnosti  1111,- Kč

Místo konání od 17h:  Bude upřesněno - okolí Brna


Kruh hojnosti mě volá. Těším se na splynutí v jednotě s harmonií vesmíru. 

přihlašuji se 

aura and Chakra balance workshop

Harmonizace a ladění energetickýh center a aury 28.9. od 12h  
Celodenní workshop se šamankou. Zapusti své kořeny hluboko do země a nabij kosmickou energií všechny buňky svého těla. Přijmi pozvání k pochopení moudrosti tvého těla, matky přírody a všech živlů. .
Tvojí průvodkyní bude ŠAMANKA ORFITA

Využij jedinečné možnosti setkat se s hlubokou moudrostí šamanského léčení. Šamanka bude opět s námi v České republice, tentokrát již počtvrté. Její praktiky jsou založeny na celoživotním učení a poznatcích dávného léčitelského dědictví jejího otce šamana.

 Nepotřebuješ nic vědět. Stačí se naladit na své tělo, a ono ti moudře poradí. Jen se otevři tomu, že je to možné. A pak žádné prášky nebudou potřeba...

CENA jednodenního workshopu  1888,- Kč

Čas: 12 - 19h. 

Místo konání: STUDIO YOGA FREAKS - Dominikánská 342/15, Brno – Šilingrovo náměstí /web: yogafreaks.cz


Celodenní workshop harmonizace čaker a aury mě volá. 

přihlašuji se 
přihlašovací formulář na 

workshopy a kce

Vyplň vše, na co se přihlašuješ, a očekávej email s podrobnostmi a podklady k platbě zálohy 50% z ceny akce do 3 pracovních dní
Jméno a příjmení E-mail Telefonní číslo
Přihlašuji se na tyto workshopy a akce
Beseda se šamankou 12.9. Brno
Pacha mamma calling 25.9. Ostrava
Pacha mamma Calling 26.9. Brno
Circle of Abundance 27.9. Brno
Chakra and aura balance 28.9. Brno
Kaková ceremonie a new moon 2.10.
Poznámka k přihlášení Odeslat

JANA RAYMI

Třebízského 7, 614 00  Brno 

+420 776 222 852

janaraymi11@gmail.com